باسمه تعالی

 

درباره ما:

ویکی الهی، دانشنامه ای مجازی است که رسالتش جمع آوری، هم افزایی و تدوین محتوای کتب درسی و رشته های دانشگاهی با جهت گیری الهی و فرهنگی است. این دروس و رشته شامل رشته های انسانی، فنی، علوم پایه، پزشکی و هنر می باشد.

اهداف: 

پيشفرض ما آن است كه یکی از وظایف اصلی اساتید دانشگاه (همراه با امر آموزش)، ارتقاء سطح فرهنگي و تربیت ديني دانشجویان است. ویکی الهی با ایجاد ظرفیت مشارکت اساتید و دانشگاهیان در مسیر جهت دهی الهی و فرهنگی به محتوای تدریس و کلاس های دانشگاهی، از ایده ها، ابتکارات و تجربیات آنها برای تدوین متون کتب مختص رشته هاي مختلف، استفاده مي نمايد. 

اين محتوا در قالب همين دانشنامه يا بعد از تبديل به كتاب در اختيار مدرسان علاقمند قرار مي گيرد.  

تاریخچه: 

از سال 1392 جمعی از اساتید دانشگاه با همكاري جمعي از روحانيان و حوزويان، طرحي را با نام «طرح جهت گیری الهي- فرهنگي در تدريس رشته ها و دروس دانشگاهی» آغاز كردند.

 آنها در مرحله صفر اقدام به نوشتن جزواتی نموده و بعد از آنكه براي تاليف كتاب، آماده شدند، از سال 1394 با تدوين چندين عنوان كتاب، تلاش خود را ادامه دادند. 

از آن سال تا کنون، 25 عنوان كتاب در رشته های مختلف تدوین شده است که تقریباً نیمی از آنها به چاپ رسیده و بقيه نيز اكثراً در شرف چاپ است.

نظارت بر محتوا: 

در هر درس و رشته، گروهی از کارشناسان و اساتید مرتبط، محتوای بارگزاری شده، نظرات ارائه شده و انتقادات صورت گرفته را ارزیابی و در صورت لزوم، ویرایش و سپس تائید می نمایند.

 

راه هاي تماس: 035-38210315 

ايميل:  nahad450@gmail.com